IP телефония Львов 

IP-телефония во Львове теперь ещё дешевле благодаря Интелко

Принципиально новый и качественный рынок IP телефонии доступен во Львове уже сегодня! Вы сможете заказать для своего предприятия современные средства IP телефонии по самым низким и выгодным ценам только в компании Intelco!

20 комментариев

 • Владислав Харченко

  Зараз вирішили підключити послуги цієї компанії. Поки що нічого сказати про якість не можемо, але ціна вже радує. Найвигідніше, що можна знайти у Львові.

  • Intelco

   Вдячні, Владиславе, що довірилися Інтелко! Будемо працювати якісно й безперебійно і надалі, аби підтримувати вашу довіру.

 • Артём Зубряков

  Очень сильно понравилась функция телефонной конференции. Удобно проводить совещания, когда работы валом. В остальном тоже всё радует. Не жалеем о подключении услуг этой компании.

  • Intelco

   Артем, благодарны за позитивный отклик! Мы рады, что наши сервисы помогли вам сэкономить время и сделать коммуникацию внутри вашей компании лучше.

 • Екатерина Кирилловская

  Щиро дякуємо вам! Після інтеграції Intelco amoCRM все просто літає. І хлопці з відділу продажу передають привіт і дяку))

  • Intelco

   Дякуємо дуже, Катерино, за гарний відгук і передаємо вітання хлопцям-менеджерам)) раді, що змогли допомогти))

 • Ирина Олегина

  Благодаря функции записи звонков, которой не было у нашего прошлого партнёра, предоставляющего нам связь, стало проще проверять качество обслуживания наших клиентов. Теперь пишут благодарственные письма с тем, что у нас лучшие менеджеры.

  • Intelco

   Благодарим, Ирина, что мотивируете нас таким отличным отзывом! Мы работаем как раз затем, чтобы коммуникация и имидж наших клиентов постоянно улучшались благодаря возможностям IP-телефонии!

 • Дмитро Хомич

  Десь три місяці тому вирішили змінити телефонного оператора, якість якого нас не задовільняла. Зупинили свій вибір на компанії Intelco, і поки за весь час не було нарікань. Сподіваємось і надалі мати гарний зв’язок за приємну ціну.

  • Intelco

   Вітаємо, Дмитро!
   Ми раді, що змогли надати відповідні інструменти IP-телефонії для Вашого бізнесу у Львові!
   Обіцяємо, що якість зв’язку буде і надалі залишатиcь на найвищому рівні.
   Дякуємо, що обрали нас!

   З повагою,
   Компанія Intelco

 • Сингатулин Владислав

  Сложно поверить, что еще год назад мы не использовали IP-телефонию. Сейчас даже находясь вне офиса мы можем звонить друг другу по внутренней связи и общаться с клиентами, находясь в любой точки города. С телефонией Intelco мы стали намного мобильнее в передвижениях.

  • Intelco

   Добрый день, Владислав.

   Приятно, что решившись первый раз подключать IP-телефонию , Вы доверились нам:))
   Выбрав Intelco – вы получаете мобильность, а это сейчас один из главных требований от наших клиентов. Мы рады, что смогли Вам помочь.

   Спасибо!

 • Василий Яцек

  Быть крупной компанией во Львове и не использовать IP-телефонию, стало аномальным. Мы буквально недавно установили бизнес-телефонию Intelco, и теперь совершаем еще больше звонков. Очень рады, что и во Львове есть возможность использовать данную телефонию.

  • Intelco

   Здравствуйте, Василий!

   Спасибо, что подключаете Intelco во Львове. Нам приятно знать о том, что помогли вашему предприятию увеличить количество звонков и повысить эффективность. Мы работаем для Вас и Вашего удобства.

   С уважением,
   Компания Intelco

 • Афанасий Себастьянов

  Дуже дякуємо компанії Intelco за такі дешеві тарифи на дзвінки за кордон. У нашій фірмі за день десятки разів телефонують в Польщу, а нам телефонують з Польщі. Використовувати IP-телефонію дуже вигідно, якщо часто телефонуєш за кордон. Сподіваємося, що тарифи не будуть зростати, а все буде працювати без збоїв.

  • Intelco

   Доброго дня.
   Дякуємо за теплі слова в нашу адресу.
   Дуже приємно знати, що компанія Intelco допомогла Вашому бізнесу оптимізувати витрати. IP-телефонія від Intelco дійсно допомагає здійснювати дзвінки закордон по вигідним тарифам.
   Обіцяємо і надалі Вас приємно дивувати найкращою якістю зв’язку!
   З повагою,
   Компанія Intelco

 • Володимир Ковалев

  Наш директор дуже захотів почати використовувати ір-телефонію, і саме я займалася пошуком цієї телефонії. Знайшов Інтелко, і ми вже почали використовувати різні сервіси. Мій директор мене похвалив за гарний вибір, і я сподіваюся на плідну співпрацю з Інтелко.

  • Intelco

   Вітаємо!
   Дякуємо, що залишили відгук.

   IP-телефонія – необхідний і досить важливий інструмент в будь-якому бізнесі. Ми завжди намагаємося забезпечити наших клієнтів по-справжньому якісним сервісом. Обіцяємо, що наша співпраця буде і надалі Вам приносити тільки позитвні емоції та збільшувати ефективність Вашого підприємства.

   З повагою,
   Компанія Intelco

 • Бережник Святослав

  Наша фірма доволі давно організовує свята у Львові та області, ми маємо власний сайт та клієнтську базу, але використовувати ір-телефонію почали зовсім нещодавно. Дякуємо компанії Інтелко, вона порадила нам дайлер, ремайндер, кнопку на сайт та інший функціонал, з яким працювати стало набагато простіше. Плануємо підключити ще декілька сервісів і зробило це, адже так приємно мати якісний зв’язок та працювати з професіоналами.

  • Intelco

   Доброго дня.
   Дякуємо Вам, що знайшли час залишити для нас відгук.
   Компанія Intelco завжди враховує потреби клієнта та підключає тільки те, що необхідно. Якщо у Вас залишилися питання щодо підключення нових сервісів та потребуєте консультацію наших спеціалістів – звертаєся, ми обов’язково Вам допоможемо.
   Бажаємо Вашому бізнесу у Львові розвитку та нових досягнень.

   З повагою,
   Компанія Intelco

 • Напишите комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *